Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë hollimi

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620625649291595.jpg
Pompë Serie LVT

Pompë Serie LVT


Pump Pompë slurry me funksion të lehtë
Pump Pompë slurry

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

Parts Pjesë të lagura në material qeramik silikoni karabit (SiC).
Lifetime 3 ~ 8 jetë më të gjatë se pompa metalike.

Aplikime

● Miniera
Plant Termocentrali
Plant Fabrikë çeliku
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

Të gjitha pjesët e lagura janë bërë nga materiali SiC i lidhur me rrëshirë, i cili është rezistent ndaj gërryerjes dhe gërryerjes dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.
Parts Pjesët e lagura mund të rregullohen në drejtimin boshtor për të mbajtur pompën duke punuar me efikasitet të lartë.
● Ekziston një hendek kon midis shtytësit dhe zorrës, e cila ndihmon për të ndaluar që grimca të futet në vulën e boshtit, duke rritur jetën e shërbimit të vulës së boshtit.
Sha Boshti i ngurtësisë është montuar me kushinetën e rrotullës dhe kushinetën shtytëse centripetale që mund të qëndrojë në forcë të madhe radiale dhe ta mbajë boshtin duke punuar në mënyrë të qëndrueshme.

HETIM