Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë hollimi

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620625996876259.jpg
Pompë serie HVT

Pompë serie HVT


● Pompë desulfurizimi
Pump Pompë slurry

Email: [email mbrojtur]

Aplikime

● Miniera
Plant Termocentrali
Plant Fabrikë çeliku
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Pjesët e lagura janë bërë me material SiC të lidhur me rrëshirë, ka rezistencë të mirë ndaj gërryerjes dhe korrozionit.
● Shtytësi mund të rregullohet në drejtim boshtor për të mbajtur hendekun midis shtytëses dhe gypit të fytit, kështu që pompa mund të funksionojë gjithmonë me efikasitet të lartë.
● Pompa është projektuar si një strukturë me tërheqje mbrapa, e cila i lejon klientët të çmontojnë shtytësin, vulën mekanike dhe boshtin pa hequr tubat e thithjes dhe shkarkimit.
● Diametri i boshtit të pompës është i madh, por fundi i boshtit është i vogël, gjë që pakëson devijimin e boshtit gjatë punës.
● Kushinetat lubrifikohen me vaj të hollë. Instalohet në një këllëf me unazë gome për të ndaluar hyrjen e ujit dhe papastërtive.

HETIM