Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë me rreshtim plastik fluori

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620453676342903.jpg
Pompë Kimike FYH

Pompë Kimike FYH


● Pompë Kimike FYH
● Pompë kimike zhytëse

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● Shpejtësia e prurjes: 50 m3/h;
Head Koka totale e dorëzimit: 25m;
● Gama e temperaturës: -20 °C deri në 85 °C

Aplikime

Pompimi
● Acide dhe lëngje
. Tretës organik
● Mesatar i lartë korroziv
● Turshi automobilash
● Metalurgjia e metaleve me ngjyra
S Sode kaustike
● Pesticid
. Elektronika
Aking Prodhimi i letrave
. Ndarja e rrallë e tokës
● Farmaceutike
Production Prodhimi i pulpës
Industry Industria e acidit sulfurik
Industry Industria e mbrojtjes së mjedisit

Përparësia konkurruese

● Rezistencë e lartë ndaj korrozionit
FYH është një pompë zhytëse vertikale, pjesët e lagura janë bërë nga fluoroplastika, gjë që e bën pompën të ketë rezistencë të lartë korrozioni, efikasitet të lartë dhe peshë të lehtë.
● Lehtë për t'u përdorur dhe riparuar
Pompa është e zhytur në lëng, nuk ka nevojë të mbushet lëngu gjatë funksionimit dhe është e lehtë për t'u riparuar.

HETIM