Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Grumbullimi i karikimit EV

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620719611913230.jpg
7 kW montuar në mur AC EVSE (IEC)

7 kW montuar në mur AC EVSE (IEC)


. Mbushës EV i montuar në mur
Char Mbushës EV
Mbushës EV 7KW

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike
Vlerëso Fuqinë7kW
Plug TypeType2
Madhësia (L * D * Hmm)280 * 166 * 440
Tensioni InputAC220V ± 20%
Aktual32A
Modaliteti i karikimitMbushja automatike
Lloji i fillimitPnC, Butoni  
IP klasënIP54
drejtimin  temperaturë  -20~ + 50
temperaturë-40~ + 70
lagështi5% ~% 95
Lartësi≤2000m
Mbroni funksioninMbrojtja për rrjedhje, mbi temperaturë, ndërprerje PE, mbi / nën tension, mbingarkesë, qark i shkurtër dhe rritje


Aplikime

● I përshtatshëm për karikim EV në shtëpi, ndërtesa tregtare ose ndërtesa banimi

Përparësia konkurruese

● Në përputhje me standardet IEC61851 、 IEC62196

HETIM