Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Grumbullimi i karikimit EV

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620719859743782.jpg
22 kW montuar në mur AC EVSE (IEC)

22 kW montuar në mur AC EVSE (IEC)


. Mbushës EV i montuar në mur
Char Mbushës EV
Mbushës EV 22KW

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike
Vlerëso Fuqinë22kW
Plug TypePrizë-prizë
Madhësia (L * D * Hmm)320 * 173 * 490
Tensioni InputAC380V ± 20%
Aktual32A
Modaliteti i karikimitMbushje automatike, sipas kohës, sipas SOC, sipas sasisë  
Lloji i fillimitKarta IC, Fjalëkalimi ose kodi QR (duhet mbështetje me fazën e pasme dhe aplikacionin)
IP klasënIP54
Metoda e komunikimitEthernet / 4G (Mbështetje OCPP 1.6)
drejtimin  temperaturë  -20~ + 50
temperaturë-40~ + 70
lagështi5% ~% 95
Lartësi≤2000m


Aplikime

● I përshtatshëm për karikim EV në shtëpi, ndërtesa tregtare ose ndërtesa banimi

Përparësia konkurruese

● Në përputhje me standardet IEC61851 、 IEC62196

HETIM