Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Grumbullimi i karikimit EV

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620720129679862.jpg
120Kw-180Kw DC EVSE (IEC)

120Kw-180Kw DC EVSE (IEC)


. Karikues DC EV
Char Mbushës EV
Mbushës EV 120Kw-180kW EV
Char Mbushës elektrik autobusi

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike
Vlerëso Fuqinë120-180kW
Plug TypePriza ngarkese CCS / CHAdeMO / Type 2
Madhësia (L * D * Hmm)750 * 650 * 1700
Tensioni InputAC380V ± 20%
Gama e tensionit të daljesCCS:200~750V DC
CHAdeMO:500V DC
Lloji 2:380V AC
AktualShihni tabela e emrit për Rate Rryma dhe Rryma Maksimale e Daljes
monitoruar LCD me prekje me ngjyra me definicion të lartë 7 inç
Mënyra e ngarkimitMbushje automatike, sipas kohës, sipas SOC, sipas sasisë  
Lloji i fillimitKarta IC, Fjalëkalimi ose kodi QR (duhet mbështetje me fazën e pasme dhe aplikacionin)
matësAna AC
Metoda e komunikimitEthernet / 4G (Mbështetje OCPP 1.6)
IP klasënIP54
Temperatura Operative-20~ + 50


Aplikime

● I përshtatshëm për stacionin e ngarkimit me qëllime speciale për autobusë, taksi, furgonë mbeturinash

Përparësia konkurruese

● Në përputhje me standardet IEC61851 、 IEC62196

HETIM