Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë kimike

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620617700639335.jpg
Pompë vetë-mbushëse e ZW

Pompë vetë-mbushëse e ZW


● Pompë vetë-mbushëse e serisë ZW
● Fundi i pompës thithëse
● Pompë vetëthithëse

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● Madhësia: 25-300
● Kapaciteti: 8-800 m3/h
● Koka: 15-80m
● Fuqia :2.2kw-75kw
● Materiali: çeliku i derdhur, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L

Aplikime

● Një sasi e caktuar grimcash të ngurta përdoren kryesisht në industrinë kimike, letrën, rafinimin e naftës, veshjen, metalurgjinë minerare, industrinë e lehtë, mjekësinë dhe sektorë të tjerë industrialë.

Përparësia konkurruese

● Pompa vetë-mbushëse e tipit zw adopton një strukturë shtytëse me dy tehe, e cila përmirëson shumë kapacitetin e kalimit të papastërtive;
● Struktura e përgjithshme është kompakte, vëllimi është i vogël, zhurma është e vogël, efekti i kursimit të energjisë është i dukshëm, mirëmbajtja është e përshtatshme dhe përdoruesi është i përshtatshëm për t'u zëvendësuar;
● Nëse pompa vetë-mbushëse zw është e pajisur me një motor të jashtëm, nuk ka nevojë të ndërtohet një dhomë pompimi dhe ajo mund të instalohet drejtpërdrejt dhe përdoret jashtë për të kursyer para;
● Grumbullimi mekanik i pompës vetë-mbushëse të tipit zw adopton një lloj të ri çifti sassafras dhe funksionon në dhomën e vajit për një kohë të gjatë;
● Pompa vetë-mbushëse e tipit zw mund të pajiset me metoda instalimi sipas nevojave të përdoruesit, gjë që lehtëson shumë instalimin dhe mirëmbajtjen dhe njerëzit mund të hyjnë në gropën pa këtë;
● Kabineti i kontrollit automatik mund të kontrollojë automatikisht super-lëvizjen dhe ndalimin e pompës sipas ndryshimeve të kërkuara të lëngëzimit, pa mbikëqyrje të veçantë dhe është jashtëzakonisht i përshtatshëm për t'u përdorur;
● Mund të përdoret brenda gamës së projektimit dhe motori nuk do të mbingarkohet.

HETIM