Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë kimike

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620614679115352.jpg
Pompë e dyfishtë thithjeje

Pompë e dyfishtë thithjeje


● Pompë me thithje të dyfishtë
● Pompë e ndarë
● Pompë me kapacitet të lartë

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● Prurja: 100-12000m³/h 
● Koka: 10-150m 
● Presioni: ≤2.5Mpa 
● Temperatura: -80℃-120℃.
● Tensioni: 380V,3KV ,6KV,10KV
● Materiali: gize, çelik karboni, ss304, 316, 316L, çelik inox dupleks

Aplikime

● Projekti i minierave, termocentralit, impiantit të ujit, furnizimit dhe kullimit të ujit

Përparësia konkurruese

● Kjo seri pompash është kompakte në strukturë, e bukur në pamje, e qëndrueshme në funksionim dhe me zhurmë të ulët; portat e thithjes dhe shkarkimit të pompës janë nën boshtin e pompës dhe nuk ka nevojë të çmontoni tubacionet hyrëse dhe dalëse dhe motorët gjatë mirëmbajtjes, për sa kohë që mbulesa e pompës është e pambuluar. Hiqni pjesët e përgjithshme të pompës për mirëmbajtje; vula e boshtit të pompës ka dy mënyra vulosjeje mekanike me cilësi të lartë dhe vulë të butë paketimi, të cilat mund të zgjidhen nga përdoruesit në aplikacione të ndryshme; shtytësja që është kontrolluar për ekuilibër dinamik dhe statik është e fiksuar në boshtin e pompës me një dado të rrumbullakët Pozicioni boshtor i pompës mund të rregullohet nga një dado e rrumbullakët; pompa drejtohet drejtpërdrejt nga një motor përmes një bashkimi elastik, dhe gjithashtu mund të drejtohet nga një motor me djegie të brendshme kur është e nevojshme; nga drejtimi i transmetimit, pompa e ujit rrotullohet në drejtim të akrepave të orës (mund të ndryshohet sipas nevojave të përdoruesit) Rrotullohet në drejtim të kundërt).

HETIM