Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620377679438782.jpg
Pompë lëvizëse vertikale API 685

Pompë lëvizëse vertikale API 685


● API 685
. Pompë magnetike
● Pompë magnetike në linjë
● Pompë me drejtim magnetik vertikal

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● SH/T3148 ISO15783  
● Kapaciteti: 160m3 / orë     
● Koka: 150 milion
Temperatura: -10 ~ 120  
Ure Presioni: 2.5MPa         
● Materiali: Gize, gize, çelik inox, Hastelloy, aliazh Ti dhe Ti, magnet: Sm2Co17 dhe kështu me radhë

Aplikime

● Naftë
● Kimike
● Ushqim dhe pije
● Farmaci
● Trajtimi i ujit
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Adoptoni material të mirë të magnetit të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
Ero Rrjedhje zero
Life Jetë më e gjatë pune

HETIM