Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620378591328517.jpg
Pompë lëvizëse magnetike API 685

Pompë lëvizëse magnetike API 685


● API 685
. Pompë magnetike
Pump Pompë magnetike me motor zhytës
Pump Pompë magnetike me motor zhytës

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

API 685 ISO 15783
● Koka: 220m
● Kapaciteti: 160m3 / orë
Type Lloji i pompës: Horizontale
● Presioni: 5.0Mpa
Temperatura: -10 ~ 50  
● Media: Lëngu i industrisë petrokimike
● Materiali: gize, çelik i derdhur, çelik inox, Hastelloy, aliazh Ti dhe Ti etj

Aplikime

● Naftë
● Kimike
● Ushqim dhe pije
● Farmaci
Plant Termocentrali
Plant Bimë letre
. Kimike e qymyrit
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Adoptoni material të mirë të magnetit të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
Ero Rrjedhje zero
Life Jetë më e gjatë pune
Mund të transferojë lëngun që përmban pak lëndë të ngurta

HETIM