Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620379166718340.jpg
API 685 Pompë lëvizëse magnetike vetë-mbushëse

API 685 Pompë lëvizëse magnetike vetë-mbushëse


● API 685
. Pompë magnetike
Pump Pompë lëvizëse magnetike vetë-mbushëse
Pump API 685 Pompë vetë mbushëse

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● API 685 ISO15783  
● Kapaciteti: 400m3 / orë     
● Koka: 130 milion
Temperatura: -120 ~ 400  
Ure Presioni: 10MPa         
● Materiali: Gize, çelik i hedhur, çelik inox, Hastelloy, aliazh Ti dhe Ti, magnet: Sm2Co17 dhe kështu me radhë

Aplikime

● Naftë
● Kimike
Plant Termocentrali
. Kimike e qymyrit
. Projekti në det të hapur
Project Projekti detar

Përparësia konkurruese

● Doptoni material të mirë magnet të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
Ero Rrjedhje zero
Life Jetë më e gjatë pune

HETIM