Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620376604870392.jpg
API 685 Pompë magnetike me shumë faza

API 685 Pompë magnetike me shumë faza


● API 685
. Pompë magnetike
. Pompë pa vulë
● Pompë magnetike me shumë shkallë

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● API 685 ISO 15783
● Koka: 0-350m
● Kapaciteti: 160m3 / orë
Type Lloji i pompës: Horizontale
● Presioni: 4.0Mpa
● Media: Lëngu i industrisë petrokimike
● Materiali: gize, çelik i derdhur, çelik inox, Hastelloy, aliazh Ti dhe Ti etj

Aplikime

● Naftë
● Kimike
● Ushqim dhe pije
● Farmaci
Plant Termocentrali
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Adoptoni material të mirë të magnetit të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
Ero Rrjedhje zero
Life Jetë më e gjatë pune
● Koka më e lartë

HETIM