Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620368804139323.jpg
Pompë magnetike API 685

Pompë magnetike API 685


● API 685
. Pompë magnetike
. Pompë pa vulë
● Pa vulë mekanike

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● API 685 ISO15783
● Madhësia: DN25~DN200           
● Kapaciteti: 1~800m3/h     
● Koka: 300 milion
● Temperatura: -120℃ ~400℃
Ure Presioni: 10MPa         
● Fuqia: ~280 kW
● Materiali: gize, çeliku i derdhur, çelik inox, Hastelloy, aliazh Ti dhe Ti dhe kështu me radhë

Aplikime

● Naftë
● Kimike
● Ushqim dhe pije
● Farmaci
● LPG/LNG
● Trajtimi i ujit
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Adoptoni material të mirë të magnetit të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
Ero Rrjedhje zero
Life Jetë më e gjatë pune
● Mund të transferojë lëng me pak të ngurtë

HETIM