Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API685

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620377380391818.jpg
API 685 Pompë lëvizëse magnetike me temperaturë të lartë

API 685 Pompë lëvizëse magnetike me temperaturë të lartë


● API 685
. Pompë magnetike
. Pompë pa vulë
● Pompë magnetike me temperaturë të lartë

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

API 685 ISO 15783
● Shpejtësia e rrjedhjes: deri në 160 m³/h
● Koka: deri në 220 m Presioni: deri në 4.0 MPa Temperatura: -30-350 ℃

Aplikime

● Naftë
● Kimike
Plant Termocentrali
● Metalurgjia

Përparësia konkurruese

● Adoptoni material të mirë të magnetit të përhershëm me forcë më të fortë dhe jetë pune.
Design Dizajni paraprak përputhet me API685,
Cooling Ftohje më e mirë brenda pompës
● Transferimi i vajit në temperaturë të lartë pa rrjedhje
Life Jetë më e gjatë pune

HETIM