Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619763417363938.jpg
Pompë e zhytur me konservë e serive YL

Pompë e zhytur me konservë e serive YL


● Pompë e zhytur me konsol

● Pompë vertikale  

● VS5

● Pompë API 610 VS5

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● Koka: 0-80m
● Kapaciteti: 0-650m3/h
● Lloji i pompës: Vertikale
● Presioni: 2.5 Mpa
● Temperatura:- 20 – 150/450 ℃
● Materiali: çeliku i derdhur, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titanium, aliazh titani, aliazh Hastelloy

Aplikime

● Kjo seri pompash përdoret gjerësisht në kimikate, naftë, rafineri, çelik, termocentrale etj.

Përparësia konkurruese

● Me modelin e konsolit dhe raportin më të vogël të konsolit, ato e bëjnë pompën të funksionojë më pa probleme dhe më të besueshme.

● Pa mbajtëse rrëshqitëse, pompat mund të aplikohen në kushte të ndryshme të vështira.

● Me modelin e shtytësit të hapur dhe të trashë, shtytësit nuk janë të lehta për t'u bllokuar. Ato janë rezistente ndaj konsumit dhe mund të kenë jetë të gjatë shërbimi

● Nuk ka nevojë për mirëmbajtje dhe është e lehtë për t'u përdorur dhe mirëmbajtur.

HETIM