Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pompë API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619187336777618.png
Seri SM Pompë thithëse dyshe me bosht të ndarë

Seri SM Pompë thithëse dyshe me bosht të ndarë


Valvula topike e fushës së naftës nga karboni me karbon me bulona HFT si një rol të rëndësishëm në funksionimin e rrjedhës së sipërme nga dizajni i tij i verifikuar. Valvulat e topit të fushës së naftës nga karboni me karbon HFT me Bolted Body kanë një sistem kodi ngjyrash për identifikim të lehtë. Një pajisje yndyre për lubrifikimin e lehtë dhe një pajisje mbyllëse e rëndë për parandalimin e funksionimit aksidental.

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike
NO.PJESËMATERIAL

1

trup

ASTM A216 WCB

2

Vula e trupit

Viton

3

mbulesë

ASTM A216 WCB

4

Vend

Delrin

5

top

SS 304

6

buron

SS 304

7

Mbajtëse shtytëse

PTFE

8

Vula rrjedhin

Viton

9

Vula rrjedhin

Viton

10

Mbajtëse rrjedhin

PTFE

11

Stop jakë

Stainless çeliku

12

Kunjoni me vidë

Stainless çeliku

13

Unaza Snap

6150

14

Stop Bolt

A193 B7

15

Vidhni dorezën

A193 B7

16

Grease Zerk

SS420

17

Trajtuar

A395 Hekur duktil

18

Bulonat e trupit

ASTM A193 B7M


Aplikime
MasatNgjyra WPdDD2LHL0Pesha LBS

1"FP

bojë kafe

3000

1

3.3

2.5

4

2

6.25

4.3

2"RP

bojë kafe

2500

1.5

5.1

3

5.5

4.95

10

13.2

2"RP

bojë kafe

3000

1.5

5.1

3

5.5

4.95

10

13.2

2"RP

e kuqe

5000

1.5

5.1

3

5.5

4.95

10

20

2"FP

bojë kafe

3000

2

5.91

3.13

5.75

5.32

10

20

3"FP

bojë kafe

3000

3

7.87

4.53

8.13

7.31

20

50


HETIM