Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>610 API

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761925228674.jpg
Pompë tubacioni vertikal seri GDS

Pompë tubacioni vertikal seri GDS


. Pompë tubacioni vertikal

. Pompë e tipit mbingarkesë

OH3 / OH4

Pump pompë API 610 OH3 / OH4

Email: [email mbrojtur]

Të dhënat kryesore teknike

● Madhësia: 1-12 inç
● Kapaciteti: 2.5-2600 m3 / orë
● Koka: 250m
Temperatura: -40-250 ° C
● Vula: Vula mekanike API 682
● Materiali: Çelik i derdhur, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanium, Aliazh Titaniumi, Aliazh Hastelloy

Aplikime

Series Kjo seri pompash përdoren kryesisht në kimike, petrokimike, termocentrale, furnizimi me ujë dhe kullimi, furnizimi me ujë urban dhe trajtimi i ujit, presioni i tubacionit dhe industri të tjera.

Përparësia konkurruese

● Krahasuar me pompat horizontale me të njëjtën performancë, pompat vertikale të tubacioneve kanë një gjurmë të vogël dhe lidhje të thjeshta tubacioni dhe gjithashtu kursyen kostot bazë të investimeve.

● Ekziston një kornizë mbajtëse midis motorit dhe pompës, e cila mund të përdoret në temperatura më të larta dhe raste më të rëndësishme.

Body Trupi i pompës me një diametër dalje prej 80 mm ose më shumë është projektuar si një voltazh i dyfishtë për të ekuilibruar forcën radiale, duke siguruar kështu jetën e shërbimit të kushinetës dhe devijimin e boshtit në vulën e boshtit.

● Kushinetat janë kushineta topi me kontakt këndor 40 ° dhe kushineta me rul cilindrik për t'i bërë ballë forcave radiale dhe boshtit të mbetjeve.

HETIM