сите категории

Производи

Дома>Производи>ЕВ полнење Куп

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620719859743782.jpg
22kW монтиран на wallид AC EVSE (IEC)

22kW монтиран на wallид AC EVSE (IEC)


● ●иден полнач EV
● EV полнач
● полнач со EV 22KW

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Главните технички податоци
Стапка на моќност22kW
Тип на приклучокПриклучок-штекер
Големина (L * D * Hmm)320 * 173 * 490
Влезниот напонAC380V ± 20%
Тековни32A
Режим на полнењеАвтоматско полнење, по време, по СПЦ, по износ  
Тип на започнувањеIC-картичка, лозинка или QR-код (потребна е поддршка со задна фаза и апликација)
IP одделениеIP54
Метод на комуникацијаЕтернет / 4G (поддршка за OCPP 1.6)
Вклучување на  температура  -20~ 50
температура-40~ 70
Влажност5% ~ 95%
Надморска височина≤2000m


апликации

● Погоден за полнење со електрична енергија во домови, деловни згради или станбени згради

конкурентна предност

● Согласност со IEC61851 、 IEC62196 стандарди

Испраќам барање